Kantor walut
w Białymstoku


Najlepsze kursy, bezpłatne doradztwo oraz pełne bezpieczeństwo i dyskrecja transakcji.

Tak to tutaj. Przyjdź.|Porozmawiaj.| Negocjuj.|

Image

Wymiana walut 
na Twoich zasadach


Lata doświadczeń pokazały nam, że potrzeby i oczekiwania naszych klientów są bardzo różnorodne. Dlatego staramy się jak najlepiej im sprostać, podejmując wielokierunkowe działania. Sam zobacz:

Bezpłatnie zarezerwuj dobry kurs wymiany walut

Widzisz u nas dobry kurs waluty, ale boisz się, że się zmieni, zanim dotrzesz do kantoru? Bez obaw! Możesz bezpłatnie zarezerwować kurs na godzinę z gwarancją korzystnej ceny.

Przyjdź do kantoru walut wtedy, kiedy Ci pasuje

Możesz odwiedzić nas przed pracą, w trakcie popołudniowej przerwy czy też w drodze do domu. Mamy korzystne godziny otwarcia, a także jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do Ciebie.

Wymieniaj waluty tam, gdzie Ci wygodnie

Nasze kantory znajdują się w 3 różnych lokalizacjach na terenie Białegostoku. Wybierz ten położony najbliżej Ciebie i wymieniaj waluty wygodnie, bezpiecznie oraz dyskretnie.

SVG Arrow

Kursy aktualizujemy kilka razy dziennie, aby oferować Ci zawsze atrakcyjne stawki, adekwatne do sytuacji na rynkach międzynarodowych.

 WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD4.06504.0900
EuroEUR4.59004.6000
Funt brytyjskiGBP5.37505.3950
Frank szwajcarskiCHF4.42004.4300
Korona czeskaCZK0.17200.1750
Korona duńskaDKK0.61600.6200
Dolar kanadyjskiCAD3,16003,2000
Korona szwedzkaSEK0.44100.4450
Korona norweskaNOK0.44000.4450
Rubel rosyjskiRUB0.04600.0610
Rubel białoruskiBYN1.22001.7000
Forint węgierskiHUF0.013000.0140
Hrywna ukraińskaUAH0.12500.1600
Aktualizacja:2021-12-05 08:30:32

Możliwość negocjacji cen. Kursy podane na stronie są cenami hurtowymi, prosimy powoływać się na nie podczas transakcji.

Kantor wymiany walut
Białystok

Tysiące zadowolonych klientów, kilkadziesiąt lat doświadczenia i jeden zaangażowany zespół – oto 3 filary naszego kantoru, z którego od 1995 roku korzystają mieszkańcy Białegostoku. Naszym celem jest oferowanie możliwości bezpiecznej wymiany walut – dyskretnie i w najatrakcyjniejszych na rynku cenach. Ponieważ lubimy odwdzięczać się za zaufanie, stałym klientom oferujemy rabaty i możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy!

Przyjdź do nas

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w jednej z 3 lokalizacji:

Kantor walut z bezpłatnym doradztwem

Dla nas udana transakcja to taka, która satysfakcjonuje klienta. Dlatego chętnie dzielimy się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, doradzając, kiedy najkorzystniej jest sprzedać lub kupić waluty. Nie musisz podejmować decyzji od razu. Lepiej niż szybko, jest zrobić to świadomie. Dlatego przyjdź, zapytaj, a my wyjaśnimy, jakie mechanizmy rynkowe kierują kursami walut i indywidualnie doradzimy, kiedy wymienić je z największą korzyścią dla Ciebie.

Kilkadziesiąt lat temu otworzyliśmy pierwszy lokal, kierując się jasnymi zasadami: dbamy o bezpieczeństwo transakcji naszych klientów i oferujemy atrakcyjne kursy. To proste reguły, ale dzisiaj wiemy, że podjęliśmy dobrą decyzję. Obecnie mamy 3 lokalizacje i grono stałych klientów, którzy przychodzą do nas od lat. Sami powiedzą Ci dlaczego.